Καλώς ήρθατε στην διαδικτυακή μας κοινότητα.
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να ενημερωθείτε για θέματα που αφορούν την Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας.
Για να συμμετέχετε και να μπορείτε να κατεβάσετε αρχεία και εικόνες που βρίσκονται στα μηνύματα πρέπει να εγγραφείτε.
Η εγγραφή είναι δωρεάν και θα σας αποσταλεί άμεσα ένα e-mail για την ενεργοποίηση της εγγραφής σας.
Εάν δεν το λάβετε σε λίγα λεπτά ελέγξετε το φάκελο ομαδικής αλληλογραφίας ή το φάκελο SPAM ή το φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας καθώς μπορεί να βρεθεί εκεί από λάθος του λογισμικού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Εάν έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας, μπορείτε να ζητήσετε να σας ξανασταλεί από εδώ.
29 Μαρτίου 2024, 10:20:31

Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΡΕΥΝΑ  (Αναγνώστηκε 8006 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

8 Ιουνίου 2023, 02:24:37
Αναγνώστηκε 8006 φορές
Αποσυνδεδεμένος

Antoniosl


Καλησπέρα σας,
Ονομάζομαι Λιασκόπουλος Αντώνιος και είμαι μεταπτυχιακός φοιτητής Ψυχολογίας. Στην παρούσα φάση εκπονώ την διπλωματική μου εργασία στο τμήμα ιατρικής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ).
Στα πλαίσια της διπλωματικής μου εργασίας διεξάγω μια έρευνα και θα ήθελα δείγμα ιατρικού προσωπικού. Συγκεκριμένα, η έρευνα αφορά τις φαρμακευτικές επιλογές, που χρησιμοποίει το ιατρικό προσωπικό, για την αντιμετώπιση της αϋπνίας.
Παρακαλώ, όσες-οι ασκείτε το επάγγελμα του γιατρού να συμπληρώσετε ένα σύντομο ερωτηματολόγιο μερικών ερωτήσεων.
Η έρευνα πρόκειται να δημοσιοποιηθεί μόλις ολοκληρωθεί.
Η συμμετοχή σας είναι πολύτιμη.
Αναλυτικές πληροφορίες δίνονται εντός του ερωτηματολογίου.
Με τιμή

Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος

Λέξεις κλειδιά:
 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
7021 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 5 Αυγούστου 2009, 20:29:56
από Loumakis
31 Απαντήσεις
24320 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20 Μαΐου 2013, 20:12:36
από nart
1 Απαντήσεις
4555 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 1 Απριλίου 2012, 12:57:46
από Αδαμάντιος Σκούφαλος
10 Απαντήσεις
72072 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13 Σεπτεμβρίου 2013, 19:48:04
από Gatekeeper
2 Απαντήσεις
5981 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 2 Δεκεμβρίου 2015, 07:29:20
από Argirios Argiriou