Καλώς ήρθατε στην διαδικτυακή μας κοινότητα.
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να ενημερωθείτε για θέματα που αφορούν την Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας.
Για να συμμετέχετε και να μπορείτε να κατεβάσετε αρχεία και εικόνες που βρίσκονται στα μηνύματα πρέπει να εγγραφείτε.
Η εγγραφή είναι δωρεάν και θα σας αποσταλεί άμεσα ένα e-mail για την ενεργοποίηση της εγγραφής σας.
Εάν δεν το λάβετε σε λίγα λεπτά ελέγξετε το φάκελο ομαδικής αλληλογραφίας ή το φάκελο SPAM ή το φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας καθώς μπορεί να βρεθεί εκεί από λάθος του λογισμικού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Εάν έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας, μπορείτε να ζητήσετε να σας ξανασταλεί από εδώ.
29 Απριλίου 2024, 08:11:13

Αποστολέας Θέμα: Προκήρυξη Κενών Θέσεων Υπηρ. Υπαίθρου σε Κ.Υ., Π.Ι. & Πλοία  (Αναγνώστηκε 92644 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

23 Μαρτίου 2011, 12:26:52
Απάντηση #60
Αποσυνδεδεμένος

ioannis thessaloniki


ΚΑΛΗΜΕΡΑ. Δεν θα βγει τελικά σήμερα η προκήρυξη συνάδελφοι;

23 Μαρτίου 2011, 15:05:11
Απάντηση #61
Αποσυνδεδεμένος

ΣΤΡΑΤΟΣ


Εποικοινωνησα σημερα στο τηλεφωνο με το υπουργειο  υγειας και συγκεκριμενα με την αντωνιου και την ρωτησα για τους διορισμους των γενικων ιατρων εκεινη μου απαντησε οτι σε 3 εβδομαδες το πολυ σε 4 εβδομαδες θα εχουν παραλαβει τους διορισμους οι γενικοι ιατροι οσο αφορα τα ΠΙ και τα ΚΥ της προκηρυξης του δεκεμβριου. Ρωτησα και για την νεα προκηρυξη των αγροτικων ιατρειων και μου απαντησαν οτι θα βγει προς το τελος της αλλης εβδομαδας

23 Μαρτίου 2011, 15:13:03
Απάντηση #62
Αποσυνδεδεμένος

anastasios theodoridis

Ιατροί
Την κα Αντωνίου ρώτησες για την προκήρυξη;
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο.....
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα κερδίσει λόγω πείρας!!!

23 Μαρτίου 2011, 15:18:19
Απάντηση #63
Αποσυνδεδεμένος

ioannis thessaloniki


Ποια είναι η κ.Αντωνίου βρε παιδιά; Τάσο τι γίνεται, πάλι άρχισε τα ίδια ο συνάδελφος.....;;

23 Μαρτίου 2011, 16:20:36
Απάντηση #64
Αποσυνδεδεμένος

anastasios theodoridis

Ιατροί
Η κα Αντωνίου (τμήμα προκηρύξεων ιατρών ΕΣΥ, 2105231563) δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την προκήρυξη αγροτικών, αποτελέσματα αυτών, αποστολή διορισμών και γενικά καμία σχέση με το τμήμα αγροτικών ιατρών.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο.....
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα κερδίσει λόγω πείρας!!!

23 Μαρτίου 2011, 16:25:55
Απάντηση #65
Αποσυνδεδεμένος

ioannis thessaloniki


Ωραία Τάσο. Η ψευδής διασπορά ειδήσεων εδώ μέσα δεν τιμωρείται με κάποιο τρόπο τελοσπάντων; Εδώ και μέρες συγκεκριμένο άτομο, να μην το κατονομάσω πάλι, μπαίνει και ξαναμπαίνει και λέει οτι θέλει, διασπείρει ένα σωρό ψεύδη, ένα σωρό ανοησίες και...άντε ας μην πω τίποτε άλλο. Έλεος πια

23 Μαρτίου 2011, 17:13:33
Απάντηση #66
Αποσυνδεδεμένος

ΣΤΡΑΤΟΣ


Ρε παιδια τι κομπλεξ υπαρχει με καποιους για την νεα προκηρυξη των αγροτικων ρωτησα στο αντιστοιχο τμημα για τα αγροτικα ιατρεια τηλ 2105232952 ελεος με αυτην την καχυποψια οσο για τους διορισμους των γενικων ιατρων παρε συναδελφε αυριο στο υπουργειο και ζητα να σε συνδεσουν μα την κα αντωνιου και ρωτησε την να δουμε τι θα σου πει οποτε ...
« Τελευταία τροποποίηση: 23 Μαρτίου 2011, 23:17:00 από D-Michalis »

23 Μαρτίου 2011, 17:25:17
Απάντηση #67
Αποσυνδεδεμένος

anastasios theodoridis

Ιατροί
Συνάδελφε "ΣΤΡΑΤΟ" δε νομίζω πως κάποιοι συνάδελφοι έχουν την ανάγκη να είναι καχύποπτοι μαζί σου. Στο προηγούμενο post σου αναφέρεις το όνομα της κα Αντωνίου και κάνεις αναφορά και για την προσεχή προκήρυξη Π.Ι., Κ.Υ. & Πλοίων χωρίς να αναφέρεις πως την πληροφορία την έχεις από το γραφείο αγροτικών.

Για να μην μακρηγορώ, σε επικοινωνία που είχα την Παρασκευή  18 Μαρτίου με τον κ. Μπόκο Γεώργιο υπάλληλο στο γραφείο αγροτικών με ενημέρωσε ότι η προκήρυξη είναι έτοιμη και θα τη δημοσίευαν πιθανόν σήμερα Τετάρτη 23 Μαρτίου. Δε γνωρίζω για ποιο λόγο δε δημοσιεύτηκε σήμερα αφού δεν επικοινώνησα μαζί του.

Μην είσαι τόσο επιθετικός με συναδέλφους, λέξεις όπως ........ δε βοηθάνε σε τίποτα.
« Τελευταία τροποποίηση: 23 Μαρτίου 2011, 23:17:36 από D-Michalis »
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο.....
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα κερδίσει λόγω πείρας!!!

23 Μαρτίου 2011, 19:52:11
Απάντηση #68
Αποσυνδεδεμένος

ΣΤΡΑΤΟΣ


Συναδελφε δεν ειμαι επιθετικος με κανεναν και ουτε τετοια διαθεση υπαρχει. Το μεσημερι πηρα τηλεφωνο την κυρια αντωνιου και μου ειπε κατα λεξη αυτα που σας ειπα εγω συγκεκριμενα περιμενω τον διορισμο μου γι αυτο αλλωστε και επικοινωνησα μαζι της μαλιστα σταθηκα και τυχερος αφου καταφερα να μιλησω μαζι της αφου βλεπετε ολη την προηγουμενη εβδομαδα προσπαθουσα να επικοινωνησω μαζι της και δεν μπορουσα μια η γραμμη ηταν κατελειμενη μου ελεγε το κεντρο μια εβαζαν τον τηλεφωνητη αφου ειχα αρχισει να αναρωτιεμαι τελικα τι συμβαινει με αυτο το υπουργειο.Οσο για την νεα προκηρυξη των αγροτικων πηρα τηλεφωνο στο τμημα των αγροτικων ιατρειων 2105232952 για φιλο και συναδελφο μου γενικο ιατρο που ενδιαφερεται να μαθει ποτε θα βγει για να δηλωσει ιατρειο και με παρακαλεσε εαν μπορω να επικοινωνησω με το συγκεκριμενο τμημα και να τον ενημερωσω  και ετσι πηρα  κατα το μεσημερι μιλησα με καποιον κυριο και μου ανεφερε αυτο που σας ειπα προς το τελος της αλλης εβδομαδας η νεα προκηρυξη,Εγω να ενημερωσω ηθελα τους συναδελφους που περιμενουν τον διορισμο τους και οσους περιμενουν την νεα προκηρυξη αλλωστε ενας σκοπος του forum ειναι και αυτος της ενημερωσης εαν και γι αυτο φταιω τι να πω

24 Μαρτίου 2011, 01:45:01
Απάντηση #69
Αποσυνδεδεμένος

kefalidisg

Επώνυμοι
  Συνάδελφε καταλαβαίνω ότι έχεις καλές προθέσεις και καλύτερα να σταματήσουν οι αψιμαχίες, θα σου πρότεινα να μην  ξανασχοληθείς με το υπουργείο γιατί η διαδικασία είναι συγκεκριμένη και διαρκεί σταθερά γύρω στους 5 μήνες από τη ώρα της προκήρυξης. Αν θες να παρακολουθείς την πορεία του διορισμού σου παρακολούθα καλύτερα την σελίδα του ΕΤ: Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος (την έχω παραθέση και στο παρελθόν), όταν θα δεις το ονομά σου στους διορισμούς του τεύχους Γ θα ξέρεις ότι σε περίπου 1-2 εβδομάδες θα σου έρθει ο διορισμός στο σπίτι.
ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χ. ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ ΓΕΝΙΚΗΣ-ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

24 Μαρτίου 2011, 09:37:27
Απάντηση #70
Αποσυνδεδεμένος

ΣΤΡΑΤΟΣ


Σε ευχαριστω συναδελφε για την πληροφορια δεν το γνωριζα αυτο

24 Μαρτίου 2011, 11:36:20
Απάντηση #71
Αποσυνδεδεμένος

ΣΤΡΑΤΟΣ


Συναδελφε μπηκα στην συγκεκριμενη διευθυνση αλλα δεν βγαζω ακρη μου βγαζει καποια αρχεια το οποια δεν μπορω να ανοιξω μηπως μπορεις να με βοηθησεις

24 Μαρτίου 2011, 12:22:45
Απάντηση #72
Αποσυνδεδεμένος

ΣΤΡΑΤΟΣ


Στο τευχος Γ τα αρχεια τα βγαζει σε μορφη pdf και δεν μου τα ανοιγει

24 Μαρτίου 2011, 12:24:41
Απάντηση #73
Αποσυνδεδεμένος

ΣΤΡΑΤΟΣ


Στο τευχος Γ τα αρχεια τα βγαζει σε μορφη pdf και δεν μου τα ανοιγει

24 Μαρτίου 2011, 12:27:17
Απάντηση #74
Αποσυνδεδεμένος

ΣΤΡΑΤΟΣ


Στο τευχος Γ τα αρχεια τα βγαζει σε μορφη pdf και δεν μου τα ανοιγει

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
1 Απαντήσεις
4961 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13 Ιουλίου 2010, 15:54:24
από anastasios theodoridis
13 Απαντήσεις
10864 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11 Δεκεμβρίου 2010, 10:43:17
από anastasios theodoridis
56 Απαντήσεις
34093 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17 Φεβρουαρίου 2012, 23:41:03
από anagnostou1
207 Απαντήσεις
262281 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 3 Μαρτίου 2024, 12:18:02
από GirousisN
0 Απαντήσεις
9836 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14 Ιουνίου 2018, 08:18:40
από Denominator