Καλώς ήρθατε στην διαδικτυακή μας κοινότητα.
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να ενημερωθείτε για θέματα που αφορούν την Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας.
Για να συμμετέχετε και να μπορείτε να κατεβάσετε αρχεία και εικόνες που βρίσκονται στα μηνύματα πρέπει να εγγραφείτε.
Η εγγραφή είναι δωρεάν και θα σας αποσταλεί άμεσα ένα e-mail για την ενεργοποίηση της εγγραφής σας.
Εάν δεν το λάβετε σε λίγα λεπτά ελέγξετε το φάκελο ομαδικής αλληλογραφίας ή το φάκελο SPAM ή το φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας καθώς μπορεί να βρεθεί εκεί από λάθος του λογισμικού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Εάν έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας, μπορείτε να ζητήσετε να σας ξανασταλεί από εδώ.
28 Μαρτίου 2024, 14:18:03

Αποστολέας Θέμα: Καταργηση προσωποπαγών θέσεων  (Αναγνώστηκε 4526 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

24 Μαρτίου 2011, 18:14:19
Αναγνώστηκε 4526 φορές
Αποσυνδεδεμένος

etzima


Γεια σας.Ειμαι καινούργια στο Forum και δεν εχω μαθει να το χειριζομαι κ πολυ καλα. Θα ηθελα πληροφοριες σχετικα με το θεμα αυτο που μας εχει αναστατωσει ολους οσους ειμαστε σε αναμονη ειδικότητας.
Εγω συγκεκριμένα ειμαι στην ανανονη για την ειδικοτητα Γεν Ιατρικης και ενω περιμενενα τον διορισμο μου σε προσωποπαγη θεση ακουσα αυτα τα νεα.
Μιλησα με το υπουργειο υγειας και μου ειπαν οτι τα χαρτια μου εχουν σταλθεί στο λογιστήριο του κρατους στις 22/02/2011 και οτι οι αλλαγες αυτες θα ισχύουν απο 2/3 αλλα κ παλι δεν εχουν την επίσημη απόφαση του υπουργου.καπως μπερδεμένα μου τα είπαν και δεν τους εμπιστέυομαι. τα πράγματα εχουν παγώσει για όλους απο οτι καταλαβα.
Αν εχετε καποια νεα κ πιο επισημη πληροφορια θα με βοηθουσατε αρκετα.
Ευχαριστω. :)

24 Μαρτίου 2011, 18:52:34
Απάντηση #1
Αποσυνδεδεμένος

alfie


Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
Γεια σας.Ειμαι καινούργια στο Forum και δεν εχω μαθει να το χειριζομαι κ πολυ καλα. Θα ηθελα πληροφοριες σχετικα με το θεμα αυτο που μας εχει αναστατωσει ολους οσους ειμαστε σε αναμονη ειδικότητας.
Εγω συγκεκριμένα ειμαι στην ανανονη για την ειδικοτητα Γεν Ιατρικης και ενω περιμενενα τον διορισμο μου σε προσωποπαγη θεση ακουσα αυτα τα νεα.
Μιλησα με το υπουργειο υγειας και μου ειπαν οτι τα χαρτια μου εχουν σταλθεί στο λογιστήριο του κρατους στις 22/02/2011 και οτι οι αλλαγες αυτες θα ισχύουν απο 2/3 αλλα κ παλι δεν εχουν την επίσημη απόφαση του υπουργου.καπως μπερδεμένα μου τα είπαν και δεν τους εμπιστέυομαι. τα πράγματα εχουν παγώσει για όλους απο οτι καταλαβα.
Αν εχετε καποια νεα κ πιο επισημη πληροφορια θα με βοηθουσατε αρκετα.
Ευχαριστω. :)

Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
« Τελευταία τροποποίηση: 24 Μαρτίου 2011, 18:54:15 από alfie »

24 Μαρτίου 2011, 22:21:01
Απάντηση #2
Αποσυνδεδεμένος

etzima


Ευχαριστω πολυ.Τι να πω ενα μπαχαλο γενικα.Εγω απο οτι καταλαβα μπορει να ειμαι απο τους τελευταιους τυχερους αλλα γιατι να ειναι ετσι.Γιατι να μην υπαρχει μια σταθεροτητα σε αυτον τον τοπο που ζουμε?Γιατι να φτανουμε στο σημειο να κοιταει ο καθενας τον εαυτο του και την βολεψη του και ασε τους αλλους....αφου εγω βολευτηκα τι με νοιαζει???
Γιατι να κοιταμε με μισο ματι τον συναδελφο που ισως φανηκε λιγο τυχερος η να βλαστημαμε την συναδελφο που εμεινε εγκυος ενω ασκουσε την ειδικοτητα της?
Πολλα  γιατι αλλα την αλλαγη δεν βλεπω...μακαρι να πανε σε ολους μας καλα...... :)

Λέξεις κλειδιά:
 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
2752 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15 Σεπτεμβρίου 2009, 14:19:58
από Raptor
2 Απαντήσεις
3214 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17 Φεβρουαρίου 2010, 14:22:01
από Νικολάου Αργύρης
4 Απαντήσεις
4120 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15 Οκτωβρίου 2013, 21:42:16
από nart
4 Απαντήσεις
3194 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 4 Ιανουαρίου 2017, 09:51:34
από GirousisN
1 Απαντήσεις
10850 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 8 Μαρτίου 2018, 11:05:07
από iceman