Καλώς ήρθατε στην διαδικτυακή μας κοινότητα.
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να ενημερωθείτε για θέματα που αφορούν την Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας.
Για να συμμετέχετε και να μπορείτε να κατεβάσετε αρχεία και εικόνες που βρίσκονται στα μηνύματα πρέπει να εγγραφείτε.
Η εγγραφή είναι δωρεάν και θα σας αποσταλεί άμεσα ένα e-mail για την ενεργοποίηση της εγγραφής σας.
Εάν δεν το λάβετε σε λίγα λεπτά ελέγξετε το φάκελο ομαδικής αλληλογραφίας ή το φάκελο SPAM ή το φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας καθώς μπορεί να βρεθεί εκεί από λάθος του λογισμικού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Εάν έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας, μπορείτε να ζητήσετε να σας ξανασταλεί από εδώ.
28 Μαρτίου 2024, 20:01:28

Αποστολέας Θέμα: ΑΠΟΝΟΜΗ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΣΕ ΣΥΝΕΔΡΙΑ  (Αναγνώστηκε 23808 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

16 Μαΐου 2011, 18:56:52
Αναγνώστηκε 23808 φορές
Αποσυνδεδεμένος

ΠΑΝΑΓΟΣ


ΚΥΡΙΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΘΕΜΑ: ΣΤΟ ΣΥΝΕΔΡΕΙΟ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΚΩ, "ΚΑΤΕΒΑΣΑ" 4 ΟΜΙΛΙΕΣ Κ 1 POSTER!
ΚΙΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ, ΕΒΓΑΛΑ 5 ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ ΣΤΙΣ 3 ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ ΣΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ.
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ ΤΟ POSTER ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΤΑΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΥ Η ΙΔΙΑ Η ΕΛΕΓΕΙΑ ΕΙΧΕ ΟΡΙΣΕΙ!
ΠΗΓΑ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΕΓΩ, ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΜΟΥ.......
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ ΗΤΑΝ ΧΑΜΗΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ(1500ε και 1200ε) ΚΑΘΩΣ Κ ΝΑ ΜΗ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙ POSTER!!!! ΣΗΜΕΙΩΣΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΧΟΡΗΓΟ(GLAXO).
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ, Η ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ Κ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΑΣ. ΑΝ Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΑΒΕΥΘΕΙ?
Κ ΤΑ POSTERS?
ΕΠΕΙΔΗ ΝΟΜΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΕΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ "ΝΟΜΙΜΟ" ΟΣΟ Κ ΓΙΑ ΤΟ "ΗΘΙΚΟΝ" ΤΗΣ ΕΞΕΛΙΞΕΩΣ ΑΥΤΗΣ.......

16 Μαΐου 2011, 21:16:01
Απάντηση #1
Αποσυνδεδεμένος

ΑΡΗΣ


Και το όνομα αυτού? Του προέδρου δηλαδή.
ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ - ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

16 Μαΐου 2011, 21:28:19
Απάντηση #2
Αποσυνδεδεμένος

ΠΑΝΑΓΟΣ


ΜΠΟΔΟΣΑΚΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕΙΑ

Λέξεις κλειδιά: ΑΠΟΝΟΜΗ ΒΡΑΒΕΙΑ 
 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
5 Απαντήσεις
29039 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22 Σεπτεμβρίου 2009, 06:50:20
από anastasios theodoridis
2 Απαντήσεις
30960 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10 Ιανουαρίου 2014, 16:29:12
από EzeΤΡΟΛ
6 Απαντήσεις
52474 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29 Απριλίου 2011, 19:46:47
από flone
0 Απαντήσεις
9611 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29 Μαΐου 2012, 00:03:49
από Argirios Argiriou
24 Απαντήσεις
12308 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 3 Απριλίου 2014, 14:31:10
από md