Θέματα Εργασίας > ΕΟΠΥΥ

e-diagnosis -Ηλεκτρονική Έκδοση Παραπεμπτικών -Σχόλια/Οδηγίες

<< < (28/187) > >>

Αδαμάντιος Σκούφαλος:
Αφού η αναβαθμισμένη εφαρμογή του ολοκληρωμένου συστήματος διαχείρισης ασφαλισμένου (κοινώς e-diagnosis) βρίσκεται στην πιλοτική Φάση Α' όπως γράφουν στη σελίδα εισόδου (επειδή έκανε να φορτώσει γύρω στα 5 λεπτά γι' αυτό κι έπεσε το μάτι μου εκεί και το διάβασα, πριν τελικά με "πετάξει" πάλι έξω) αναρωτιέμαι σε τι φάση ήταν πριν την αναβάθμιση!

Denominator:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΣυμβαίνει και σε σας σήμερα η "νέα αναβαθμισμένη εφαρμογή" να μην βγάζει με τίποτα εργαστηριακές αιματολογικές-αιμοδοσίας κι όταν βάλετε οποιοδήποτε κείμενο στο κουτάκι της αναζήτησης (π.χ. τη λέξη "αίματος" ή "ορού") να σας βγάζει ως αποτέλεσμα την αρχική σελίδα;

--- Τέλος παράθεσης ---
Nαι, αν σε παρηγορεί αυτό.

Αδαμάντιος Σκούφαλος:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΔεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΣυμβαίνει και σε σας σήμερα η "νέα αναβαθμισμένη εφαρμογή" να μην βγάζει με τίποτα εργαστηριακές αιματολογικές-αιμοδοσίας κι όταν βάλετε οποιοδήποτε κείμενο στο κουτάκι της αναζήτησης (π.χ. τη λέξη "αίματος" ή "ορού") να σας βγάζει ως αποτέλεσμα την αρχική σελίδα;

--- Τέλος παράθεσης ---
Nαι, αν σε παρηγορεί αυτό.

--- Τέλος παράθεσης ---

Ουφ! Ησύχασα! Φοβήθηκα μήπως το δικό μου σύστημα δεν μπορούσε να ακολουθήσει την τεχνολογία της αναβαθμισμένης εφαρμογής!

Zachariadis:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΣυμβαίνει και σε σας σήμερα η "νέα αναβαθμισμένη εφαρμογή" να μην βγάζει με τίποτα εργαστηριακές αιματολογικές-αιμοδοσίας κι όταν βάλετε οποιοδήποτε κείμενο στο κουτάκι της αναζήτησης (π.χ. τη λέξη "αίματος" ή "ορού") να σας βγάζει ως αποτέλεσμα την αρχική σελίδα;

--- Τέλος παράθεσης ---

Τί να πούμε πια;;; >:(
Έχω πραγματικά αγανακτήσει με την ηλεκτρονική διάγνωση! Κάθε φορά και κάποιο πρόβλημα εμφανίζει.
Την μία δεν μπορείς να μπείς καθόλου γιατί ο server δεν δουλεύει,την άλλη μπαίνεις και κολλάει 5 λεπτα στην καταχώρηση κάθε εξέτασης
ωστε φτάνοντας μετά απο μισή ώρα στην πολυπόθητη καταχώρηση,αυτή μένει μετέωρη για ..πάντα....Άλλοτε αδυνατεί να εκτυπώσει,άλλοτε σε πετάει
έξω στην αρχική σελίδα και φτού απο την αρχή...
Χωρίς υπερβολή, το  e diagnosis πιό πολλές φορές ΔΕΝ δουλεύει παρά το αντίθετο.Λίγες ως ελάχιστες φορές εχω εξυπηρετηθεί και μαζί με εμένα και ο ασθενής.
Η ηλεκτρονική συνταγογράφηση εντάξει.Πάει και έρχεται. Η κολοδιάγνωση όμως μου χει σπάσει τα νεύρα σε τέτοιο βαθμό που κοντεύω να τιμωρήσω το PC με καμιά γροθιά
απεκαπ στην οθόνη ! >:(

EzeΤΡΟΛ:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδοςγροθιά απεκαπ

--- Τέλος παράθεσης ---

uppercut;  ::)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση