Καλώς ήρθατε στην διαδικτυακή μας κοινότητα.
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να ενημερωθείτε για θέματα που αφορούν την Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας.
Για να συμμετέχετε και να μπορείτε να κατεβάσετε αρχεία και εικόνες που βρίσκονται στα μηνύματα πρέπει να εγγραφείτε.
Η εγγραφή είναι δωρεάν και θα σας αποσταλεί άμεσα ένα e-mail για την ενεργοποίηση της εγγραφής σας.
Εάν δεν το λάβετε σε λίγα λεπτά ελέγξετε το φάκελο ομαδικής αλληλογραφίας ή το φάκελο SPAM ή το φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας καθώς μπορεί να βρεθεί εκεί από λάθος του λογισμικού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Εάν έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας, μπορείτε να ζητήσετε να σας ξανασταλεί από εδώ.
28 Μαρτίου 2024, 11:53:21

Αποστολέας Θέμα: Θέση Επωνύμων  (Αναγνώστηκε 195916 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

1 Νοεμβρίου 2009, 03:07:19
Απάντηση #75
Αποσυνδεδεμένος

anastasios theodoridis

Ιατροί
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΟΤΕΡΑΚΙΣ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΑΥΤΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΣ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΤΕΡΑΚΙ ΔΗΛΩΝΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΩΣ ΠΛΗΝ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗΣ ΜΑΣ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΟΝ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΩΡΩ ΕΝΤΙΜΟ.
Βρε Jack, βρε Jack, μόνο ο iGP το υπέθεσε αυτό....και γι αυτό γέλασα. Ας τελειώνει η παρεξήγηση, δεν βαριέστε να ασχολείστε με μαλακίτσες;

Ζητώ συγγνώμη για τη φρασεολογία μου, αλλά δεν φταίω εγώ...
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο.....
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα κερδίσει λόγω πείρας!!!

1 Νοεμβρίου 2009, 03:15:47
Απάντηση #76
Αποσυνδεδεμένος

anastasios theodoridis

Ιατροί
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
Παιδιά χωρίς παρεξήγηση, ειλικρινά έλειπα σε επίσκεψη μία ώρα και γυρνώ και εκπλήσσομαι.
Στις επισκέψεις πως ως Κοτεράκης ή με άλλο όνομα;

Το επόμενο nick name ας είναι Βοσκόπουλος, κανείς δεν θα σε καταλάβει ;D
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο.....
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα κερδίσει λόγω πείρας!!!

1 Νοεμβρίου 2009, 03:17:58
Απάντηση #77
Αποσυνδεδεμένος

anastasios theodoridis

Ιατροί
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος

Εδώ είναι που προσκάλεσα τον Jack σε συζήτηση. Γνωρίζετε ότι είμαι από τα πρώτα μέλη του φόρουμ έχω προσπαθήσει πολύ για την επιτυχία του φόρουμ ακόμη από όταν ήταν της ένωσης, και δεν θέλω να το καταστρέψω. Το αντίθετο μόνο. Τον Jack θυμάμαι από τότε που ήταν σε εκείνο με τους πύρινους λόγους του. Τον προσκάλεσα γιατί τον θεωρώ ηθικό. Βασιζόμουν στην ειλικρίνειά του και αμεροληψία του, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω κανέναν, παρακαλώ ας το αφήσουμε. Για καλό το πρότεινα την απελευθέρωση, οκ λήξαν.
Υποστηρίζεις το άλλο σου nick name δηλαδή τώρα; ???
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο.....
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα κερδίσει λόγω πείρας!!!

1 Νοεμβρίου 2009, 03:19:49
Απάντηση #78
Αποσυνδεδεμένος

anastasios theodoridis

Ιατροί
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
Είπαμε, οι πολλές ώρες στο διαδίκτυο επηρεάζουν την όραση. Μακάρι να είμασταν πολλοί και να κάναμε βάρδιες, όπως θεωρεί ο φίλος Αναστάσιος.Όταν όμως είσαι ένας, αυτά παθαίνεις. Εγώ το ξεκίνησα και εγώ οφείλω τη συγγνώμη, την οποία ήδη έδωσα και ξαναδίνω. Θα τα λέμε αραιότερα πλέον. Όπως είπα και στον orfeo στο shoutbox, ο κύκλος έφθανε στην ολοκλήρωσή του. Πάμε για άλλα!
είμασταν?????? Κι εσύ με δουλεύεις τέκνο Βρούτε;
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο.....
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα κερδίσει λόγω πείρας!!!

1 Νοεμβρίου 2009, 03:22:49
Απάντηση #79
Αποσυνδεδεμένος

anastasios theodoridis

Ιατροί
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
Δηλαδή εσύ άμα κάνεις ένα λάθος φεύγεις; Άσε τόχω δοκιμάσει δε πιάνει. Κάτσε καλά γιατί ξέρεις τι θα γίνει; Στο λέω με μαθηματική ακρίβεια. Θα επανέλθεις με άλλο λογαριασμό, και με βάση όσα συνέβησαν εδώ εσύ δε θάχεις μούτρα να το πείς. Εγώ ήμουν πρώτος, και τελευταίος με πολλούς λογαριασμούς. Κάτσε στη θέση σου, σε παρακαλώ, δεν είναι κατάσταση αυτή μόλις πούμε δύο βαριές κουβέντες να φεύγουμε. Εγώ πρώτος έδωσα αυτό το παράδειγμα, αλλά ξέρεις κάτι, είναι δειλία.

Έκανες λάθος οκ είπες συγνώμη οκ, γιατί να μας απαξιώσεις όλους; Οκ
Άκη, ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΣΟΥ. Τώρα μην παρακαλάς :'(
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο.....
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα κερδίσει λόγω πείρας!!!

1 Νοεμβρίου 2009, 03:26:45
Απάντηση #80
Αποσυνδεδεμένος

anastasios theodoridis

Ιατροί
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
Από όλα αυτά καταλαβαίνετε, πως όταν επισκέπτομαι μία σελίδα που έχω αφήσει ανοικτή, θέλω να το κάνω γρήγορα και να φεύγω, γιατί έχω και άλλη ζωή, που λέει και ο Διακομιστής. Οπότε προκειμένου να κάνω click στις 15 σελίδες και να βλέπω την τελευταία ανανέωσή τους, χρησιμοποιώ το πολύ εξυπηρετικό για μένα add-on του firefox,  που ονομάζεται ReloadEvery και κάνει αυτόματη ανανέωση στις σελίδες.
Έτσι δικαιολογούνται οι 167ημ. 7ωρ. 28λεπ. ;D
Ποτέ μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο.....
Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα κερδίσει λόγω πείρας!!!

1 Νοεμβρίου 2009, 07:52:21
Απάντηση #81
Αποσυνδεδεμένος

EzeΤΡΟΛ


Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΟΤΕΡΑΚΙΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΣ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ.

Είμαι σε θέση να το επιβεβαιώσω κι εγώ, όπως άλλωστε το γνωρίζει και κάθε βετεράνος του παλιού Φόρουμ.
Τέσπα, ειρήνη ημίν...
Θα έρθουν καιροί που θα είστε ασφαλισμένοι, αλλά θα είναι σαν να μην είστε.

Λέξεις κλειδιά:
 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
6 Απαντήσεις
20240 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12 Ιανουαρίου 2012, 22:24:57
από Αδαμάντιος Σκούφαλος
6 Απαντήσεις
78853 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31 Ιουλίου 2013, 15:42:30
από thepap
0 Απαντήσεις
3108 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14 Μαρτίου 2016, 08:38:27
από DoctorX
5 Απαντήσεις
20191 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 9 Δεκεμβρίου 2022, 20:45:35
από Γιάννα Γ
0 Απαντήσεις
2451 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22 Ιουλίου 2023, 16:27:35
από Argirios Argiriou