Θέματα Εργασίας > Εργασία σε Άγονες Περιοχές

θεση Γ Ιατρου σε `αερολιμενα` ταδε` - τι ισχυει ;

(1/1)

kdiwavvou:
καλημερα,
ψαχνω πληροφορηση και διευκρινησεις :

με δεδομενα τα εξης :

1. περιοχη οπου δεν θα ειναι `ελκυστικη` για συναδελφους που επιζητουν αθροα συνταγογραφηση, διακρινονται δε δια το πλουσιο βιογραφικο τους σε εργασιες, βαθμολογια πτυχιου, επιπλεον μορια λογω πολυτεκνιας , παλινοστησης ή οτι αλλο

2. περιοχη οπου οι διακομιδες δεν θα απαιτουν συνοδεια ιατρου [ δικη μου ] με εναεριο / θαλασσιο μεσο μεταφορας [ εχοντας γνωση της συντηρησης στο ΕΚΑΒ  χομπυ μου τα των μηχανολογικων / μαζουτια κλπ ] συγκριτικα με τις προδιαγραφες που τηρουσε η ολυμπιακη αεροπορια  [ ο πατερας μου απασχοληθηκε εργασιακα στην τεχνικη υπηρεσια της ΟΑ ] αλλα και συγκριτικα και με τα της συντηρησης των ενοπλων δυναμεων [ στην στρατιωτικη μου θητεια διετελεσα ιατρος μοναδος σε μοναδα αεροποριας στρατου ] - δεν εχω καποιο θεμα με τους χειριστες αν και πρεπει να ομολογησω πως δεν εχω τις γνωσεις να τους αξιολογησω, απλα προτιμω το φορειοφορο οχημα τυπου Μοναδακι / ΕΚαβ

3. σε χειριστες καιρικες συνθηκες με μια μεση ταχυτητα 100 χμ/ωρα η αποσταση απο το νομαρχειακο νοσοκομειο να μην απαιτει χρονικο διααστημα το οποιο να υπερβαινει την μια ωρα

------------------------------------------------------------------------------------

..... απεκλεισα θεσεις προκυρηχθεισες στο νομο θεσσαλονικης

εχω βρει καποιες θεσεις αλλα εχω το εξης ερωτημα :

ποιες ειναι οι αρμοδιοτητες ιατρου που θα παρει θεση σε αερολιμενα ;
που καμει εφημερειες ; στον αερολιμενα ; στο κεντρο υγειας της περιοχης ; στο νοσοκομειο της περιοχης ;
το επειγον το συνοδευει ή παρεχει τις πρωτες βοηθειες και το παραπεμπει στο πλησιεστερο κεντρο υγειας / νομαρχειακο νοσοκομειο / εφημερευον νοσκοκομειο ;



ευχαριστω


--
jUst fOr fUn
   
Παρωπιδισμός : ασθένεια όπου η αντίληψη περιορίζεται από άγνοια, διαστρεβλώνεται από συμφέροντα, πολλαπλασιάζεται όταν ο εγκέφαλος είναι λιγότερο δραστήριος απ'τον εγωισμό
Tell me &I'll forget Show me, &I may not remember. Involve me, and I'll understand.
Don't worry....Everything is getting nicely out of control
There are three kinds of lies: lies, damn lies, and statistic

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση