Καλώς ήρθατε στην διαδικτυακή μας κοινότητα.
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να ενημερωθείτε για θέματα που αφορούν την Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας.
Για να συμμετέχετε και να μπορείτε να κατεβάσετε αρχεία και εικόνες που βρίσκονται στα μηνύματα πρέπει να εγγραφείτε.
Η εγγραφή είναι δωρεάν και θα σας αποσταλεί άμεσα ένα e-mail για την ενεργοποίηση της εγγραφής σας.
Εάν δεν το λάβετε σε λίγα λεπτά ελέγξετε το φάκελο ομαδικής αλληλογραφίας ή το φάκελο SPAM ή το φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας καθώς μπορεί να βρεθεί εκεί από λάθος του λογισμικού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Εάν έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας, μπορείτε να ζητήσετε να σας ξανασταλεί από εδώ.
29 Μαρτίου 2024, 12:23:13

Αποστολέας Θέμα: Προβλημα με αλλαγη κωδικου προσβασης στην e-syntagografisi  (Αναγνώστηκε 7602 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

10 Ιουνίου 2015, 11:22:08
Αναγνώστηκε 7602 φορές
Αποσυνδεδεμένος

Ιορδάνης Καπάνταης


Σημερα το πρωι οταν προσπαθησα να κανω login μου "εβγαλε" μηνυμα οτι πρεπει να αλλαξω τον κωδικο προσβασης.
Μετα την αλλαγη δεν ηταν δυνατη η εισοδος στην εφαρμογη.
Επικοινωνησα με την ΗΔΙΚΑ και μου ειπαν να προχωρησω σε αλλαγη κωδικου μεσω της οδου "ξεχασατε τον κωδικο σας?" με την οποια αποστελεται νεος κωδικος στο κινητο τηλεφωνο.
Ουτε με αυτον τον τροπο ηταν δυνατη η συνδεση... >:(
Ξαναπηρα τηλεφωνο στην ΗΔΙΚΑ και μου ανεφεραν οτι υπαρχει γενικο προβλημα με αρκετους γιατρους και οτι εχουν ενημερωθει οι τεχνικοι προσπαθωντας να το επιλυσουν...
Υπαρχει καποιος αλλος απο το forum αυτο που αντιμετωπιζει αναλογο προβλημα???
« Τελευταία τροποποίηση: 10 Ιουνίου 2015, 11:24:01 από Ιορδάνης Καπάνταης »

10 Ιουνίου 2015, 11:40:01
Απάντηση #1
Αποσυνδεδεμένος

Μαραγκος Μ

Επώνυμοι
Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ χθές. Αρχικά δεν είχα καταφέρει να τον αλλάξω. Μετά από δυο ώρες τα κατάφερα μέσω της οδού ΄ξεχάσατε τον κωδικό σας?΄.

10 Ιουνίου 2015, 11:43:45
Απάντηση #2
Αποσυνδεδεμένος

Ιορδάνης Καπάνταης


Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ χθές. Αρχικά δεν είχα καταφέρει να τον αλλάξω. Μετά από δυο ώρες τα κατάφερα μέσω της οδού ΄ξεχάσατε τον κωδικό σας?΄.


Εχω δοκιμασει αρκετες φορες μεσω του τροπου αυτου, αλλα μου "βγαζει" συνεχεια το μηνυμα: "ο κωδικος σας εχει ληξει"  :o ::)
Απλα ελεος....

10 Ιουνίου 2015, 11:49:01
Απάντηση #3
Αποσυνδεδεμένος

Ιορδάνης Καπάνταης


Οταν προσπαθω να βαλω τον κωδικο που μου στελνουν στο κινητο μου βγαζει (με την 2η προσπαθεια) αυτο το μηνυμα:

Valid Administration Commands:

pkmslogout - logout the current user session
(Not valid for clients who authenticate with Basic Authentication or SPNEGO. BA clients must exit their browser to properly terminate their session. SPNEGO clients must log off from their workstation)

pkmspasswd - change password for logged-in user

Δοκιμασα να εκτελεσω καθε μια απο αυτες τις εντολες αλλα και παλι δεν γινεται τιποτα...

10 Ιουνίου 2015, 12:13:31
Απάντηση #4
Αποσυνδεδεμένος

ZArk


Μου απαντησαν και εμενα οτι ειναι γενικο το πρόβλημα και να δοκιμάσω αργότερα......... 8)
"Έχω παρατηρήσει ότι, ακόμα και οι άνθρωποι που ισχυρίζονται ότι τα πάντα είναι προκαθορισμένα και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα για να τα αλλάξουμε, κοιτάζουν αριστερά-δεξιά πριν περάσουν τον δρόμο."


"Stephen Hawkings"

10 Ιουνίου 2015, 12:21:08
Απάντηση #5
Αποσυνδεδεμένος

Ιορδάνης Καπάνταης


Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
Μου απαντησαν και εμενα οτι ειναι γενικο το πρόβλημα και να δοκιμάσω αργότερα......... 8)

Οποτε σημερα αργια...
"No martini no party...." ::)

10 Ιουνίου 2015, 12:30:28
Απάντηση #6
Αποσυνδεδεμένος

Ιορδάνης Καπάνταης



Λέξεις κλειδιά:
 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
21064 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13 Νοεμβρίου 2010, 15:43:30
από Argirios Argiriou
2 Απαντήσεις
10312 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14 Σεπτεμβρίου 2011, 19:42:00
από Γ.Κτιστάκης
3 Απαντήσεις
7958 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 5 Απριλίου 2014, 18:37:59
από VickyTe
0 Απαντήσεις
27044 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31 Ιανουαρίου 2020, 22:02:32
από Argirios Argiriou
1 Απαντήσεις
6490 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 2 Νοεμβρίου 2020, 07:55:46
από Argirios Argiriou