Γενικά > Χρήσιμες πληροφορίες

Άϋλες συνταγές.

<< < (3/11) > >>

md:
Καλησπέρα,
δοκίμασε κανείς να γράψει άυλα και λειτουργεί?Προσωπικά επιχείρησα Τρίτη βράδυ,αλλά δεν λειτουργούσε.Ο ασθενής είχε κάνει την εγγραφή και είχε πάρει επιβεβαίωση οτι το έκανε σωστά

Denominator:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΚαλησπέρα,
δοκίμασε κανείς να γράψει άυλα και λειτουργεί?Προσωπικά επιχείρησα Τρίτη βράδυ,αλλά δεν λειτουργούσε.Ο ασθενής είχε κάνει την εγγραφή και είχε πάρει επιβεβαίωση οτι το έκανε σωστά

--- Τέλος παράθεσης ---
Ναι, το έκανα και λειτούργησε.
Αντί για κουμπί "εκτύπωση" έχει κουμπί "Αποστολή με mail/SMS)" και από κάτω βγαίνει μήνυμα ότι ο ασθενής έχει ενεργοποιήσει την άυλη συνταγογραφηση.

Ορθοπαιδικός:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΝαι, το έκανα και λειτούργησε.
Αντί για κουμπί "εκτύπωση" έχει κουμπί "Αποστολή με mail/SMS)" και από κάτω βγαίνει μήνυμα ότι ο ασθενής έχει ενεργοποιήσει την άυλη συνταγογραφηση.

--- Τέλος παράθεσης ---
   Ναί, έτσι ακριβώς. Και σου δίνει τη δυνατότητα να ξαναστείλεις το SMS (φαντάζομαι αν σου το ζητήσει ο ασθενής επειδή πιθανότατα το διέγραψε - δεν ξέρω πόσες φορές μπορείς να το ξαναστείλεις...)
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος...
ο πανελληνιος φαρμακευτικος συλλογος ενημερωνει μεσω της σελιδας του, τα μελη του, πως καλο θα ηταν να ενημερωσουν τους ασθενεις τους (το ξαναγραφω "τους ασθενεις τους") πως πρεπει να γραφτουν και να παιρνουν πλεον αυλες συνταγες καθως το νεο συστημα εχει πολλα πλεονεκτηματα

--- Τέλος παράθεσης ---
   Ποια άλλα (κρυφά; ) πλεονεκτήματα έχει για τους φμφ η άυλη συνταγή (εκτός απ' ότι δεν ψάχνουν το γιατρό αν ξέχασε την υπογραφή του...)

md:
Ευχαριστω πολυ.Φαινεται την Τριτη δεν ηταν ακομα ετοιμο το συστημα

Argirios Argiriou:
Σχόλια από Ιατρική ομάδα του facebook στις 26/03/2020:

-  Εμένα μου φαίνεται πολύ χρήσιμο. Μπορείς να ξεφορτώνεσαι τους λήπτες που σου λένε: "Ὁ γιατρός μου από τη Θεσσαλονίκη μου είπε να πάρω αυτό αλλά δεν μπορώ να πάω να μου το γράψει"

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση