Καλώς ήρθατε στην διαδικτυακή μας κοινότητα.
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να ενημερωθείτε για θέματα που αφορούν την Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας.
Για να συμμετέχετε και να μπορείτε να κατεβάσετε αρχεία και εικόνες που βρίσκονται στα μηνύματα πρέπει να εγγραφείτε.
Η εγγραφή είναι δωρεάν και θα σας αποσταλεί άμεσα ένα e-mail για την ενεργοποίηση της εγγραφής σας.
Εάν δεν το λάβετε σε λίγα λεπτά ελέγξετε το φάκελο ομαδικής αλληλογραφίας ή το φάκελο SPAM ή το φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας καθώς μπορεί να βρεθεί εκεί από λάθος του λογισμικού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Εάν έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας, μπορείτε να ζητήσετε να σας ξανασταλεί από εδώ.
27 Απριλίου 2024, 18:19:11

Αποστολέας Θέμα: Αποζημίωση εφημεριών  (Αναγνώστηκε 3842 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

21 Ιανουαρίου 2024, 23:57:24
Αναγνώστηκε 3842 φορές
Αποσυνδεδεμένος

dimitristsilis


Συνάδελφοι, καλή χρονιά! Θα ήθελα να μάθω ποια είναι η ισχύουσα νομοθεσία για την αποζημίωση εφημεριών αγροτικών ιατρών και ειδικευόμενων. Βάσει όσων έχω διαβάσει, το ωρομίσθιο ανέρχονταν στα 4,48€ το 2023, ωστόσο ο υπολογισμός των ωρών εφημερίας και της συνολικής αποζημίωσης δεν συμφωνούν με την ΥΠΕ που ανήκω, όποια μαθηματική αλχημεία κι αν δοκίμασα. Έχω κατεβάσει ένα παλαιό αρχείο excel που κυκλοφορεί και το τροποποίησα αναλόγως για τις ανάγκες μου...

22 Ιανουαρίου 2024, 22:16:56
Απάντηση #1
Αποσυνδεδεμένος

GirousisN


Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
Συνάδελφοι, καλή χρονιά! Θα ήθελα να μάθω ποια είναι η ισχύουσα νομοθεσία για την αποζημίωση εφημεριών αγροτικών ιατρών και ειδικευόμενων. Βάσει όσων έχω διαβάσει, το ωρομίσθιο ανέρχονταν στα 4,48€ το 2023, ωστόσο ο υπολογισμός των ωρών εφημερίας και της συνολικής αποζημίωσης δεν συμφωνούν με την ΥΠΕ που ανήκω, όποια μαθηματική αλχημεία κι αν δοκίμασα. Έχω κατεβάσει ένα παλαιό αρχείο excel που κυκλοφορεί και το τροποποίησα αναλόγως για τις ανάγκες μου...

Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος

Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος

25 Ιανουαρίου 2024, 18:58:23
Απάντηση #2
Αποσυνδεδεμένος

dimitristsilis


Ευχαριστώ πολύ, αλλά βάσει της αποζημίωσης που λαμβάνω από την ΥΠΕ που ανήκω, τα ανωτέρω δεν ισχύουν στο 100%. Θα επανέλθω μόλις βρω τι ακριβώς συμβαίνει.

Λέξεις κλειδιά:
 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
1 Απαντήσεις
2751 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 9 Σεπτεμβρίου 2010, 12:59:57
από timex
0 Απαντήσεις
2607 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 8 Αυγούστου 2013, 21:09:26
από nart
0 Απαντήσεις
2805 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15 Ιανουαρίου 2014, 20:25:20
από NewGP
1 Απαντήσεις
30794 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29 Σεπτεμβρίου 2021, 11:58:50
από xrist88
4 Απαντήσεις
3863 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23 Αυγούστου 2015, 13:57:03
από ZArk