Καλώς ήρθατε στην διαδικτυακή μας κοινότητα.
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να ενημερωθείτε για θέματα που αφορούν την Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας.
Για να συμμετέχετε και να μπορείτε να κατεβάσετε αρχεία και εικόνες που βρίσκονται στα μηνύματα πρέπει να εγγραφείτε.
Η εγγραφή είναι δωρεάν και θα σας αποσταλεί άμεσα ένα e-mail για την ενεργοποίηση της εγγραφής σας.
Εάν δεν το λάβετε σε λίγα λεπτά ελέγξετε το φάκελο ομαδικής αλληλογραφίας ή το φάκελο SPAM ή το φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας καθώς μπορεί να βρεθεί εκεί από λάθος του λογισμικού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Εάν έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας, μπορείτε να ζητήσετε να σας ξανασταλεί από εδώ.
18 Απριλίου 2024, 16:55:31

Αποστολέας Θέμα: ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΤΥΔΚΥ  (Αναγνώστηκε 23684 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

16 Αυγούστου 2011, 14:49:44
Αναγνώστηκε 23684 φορές
Αποσυνδεδεμένος

bpikou


Καλημέρα σε όλους! Ήθελα να κάνω μια ερώτηση γιατί έχω μπερδευτεί. Έχω κάνει σύμβαση με τον ΟΠΑΔ (σαν νέος ιατρός και εγώ!), η σύμβαση αυτή καλύπτει και τους Δημοτικούς Υπαλληλους ή όχι ; Ευχαριστώ και συνεχίστε την καλή δουλειά!!

16 Αυγούστου 2011, 15:15:06
Απάντηση #1
Αποσυνδεδεμένος

Denominator

Moderator
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδος
Καλημέρα σε όλους! Ήθελα να κάνω μια ερώτηση γιατί έχω μπερδευτεί. Έχω κάνει σύμβαση με τον ΟΠΑΔ (σαν νέος ιατρός και εγώ!), η σύμβαση αυτή καλύπτει και τους Δημοτικούς Υπαλληλους ή όχι ; Ευχαριστώ και συνεχίστε την καλή δουλειά!!
΄Οχι. Πρέπει να κάνετε σύμβαση και με το ΤΥΔΚΥ, το οποίο, αν και θεωρητικά ενοποιημένο με τον ΟΠΑΔ, έχει δικά του κατά τόπους γραφεία, δικούς τους υπαλλήλους, δικούς του ελεγκτές ιατρούς και ξεχωριστές διατάξεις σχετικά με την κατάθεση αιτήσεων για σύναψη σύμβασης.
Μελλοθάνατε ιατρέ, οι ασθενείς σου σε χαιρετούν.

16 Αυγούστου 2011, 16:25:12
Απάντηση #2
Αποσυνδεδεμένος

bpikou


Την ίδια εντύπωση είχα και εγώ, απλά μπερδεύτηκα από κάποιους ασθενείς του ΤΥΔΚΥ που μου ανέφεραν ότι το βιβλιάριο υγείας τους, γράφει πάνω και ΟΠΑΔ. Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Να τονίσω σε αυτό το σημείο, ότι στους καιρούς που ζούμε, με τις ατελειώτες ανακοινώσεις και εγκυκλίους, το φόρουμ αυτό προσφέρει ανεκτίμητες υπηρεσίες!!!

Λέξεις κλειδιά:
 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
3001 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12 Οκτωβρίου 2010, 11:22:27
από Argirios Argiriou
54 Απαντήσεις
36861 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23 Μαρτίου 2012, 10:58:39
από Denominator
0 Απαντήσεις
2050 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 2 Μαρτίου 2015, 12:19:25
από Argirios Argiriou
0 Απαντήσεις
67666 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 5 Ιουλίου 2018, 00:29:26
από Argirios Argiriou
0 Απαντήσεις
10437 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18 Οκτωβρίου 2018, 15:52:23
από Argirios Argiriou