ΠΦΥ -Εκπαίδευση > Θέματα Ειδικευομένων

Μία μικρή βοήθεια για όσους θα δώσουν εξετάσεις ειδικότητας.

<< < (2/6) > >>

mary_k:
καλησπερα.....και καλο μηνα.....
διαβαζω για τις εξετασεις αν και δεν δινω ως αδηριτη αναγκη αμεσα,αλλα εντος του ετους..... και   οταν προσπαθω να δω τα αρχεια των παλιων θεματων τα θετει ως file not found στην μηχανη αναζητησης της ιστοσελιδας που παραπεμπει....θα ηταν ευκολο αν μπορουσατε να μου τα στελνατε μεσω προσωπικου μηνυματος εδω στο forum???? με τη μορφη αναγνωσιμη απο τον adobe ως pdf?????

σας ευχαριστω για την κινηση να βοηθησετε εμας που παιρνουμε την σκυταλη για τις εξετασεις  εντος ολιγου σε ενα Ε.Σ.Υ ολα μοιαζουν με σισυφειο λιθο......

schumifer:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή Είσοδοςκαλησπερα.....και καλο μηνα.....
διαβαζω για τις εξετασεις αν και δεν δινω ως αδηριτη αναγκη αμεσα,αλλα εντος του ετους..... και   οταν προσπαθω να δω τα αρχεια των παλιων θεματων τα θετει ως file not found στην μηχανη αναζητησης της ιστοσελιδας που παραπεμπει....θα ηταν ευκολο αν μπορουσατε να μου τα στελνατε μεσω προσωπικου μηνυματος εδω στο forum???? με τη μορφη αναγνωσιμη απο τον adobe ως pdf?????

σας ευχαριστω για την κινηση να βοηθησετε εμας που παιρνουμε την σκυταλη για τις εξετασεις  εντος ολιγου σε ενα Ε.Σ.Υ ολα μοιαζουν με σισυφειο λιθο......

--- Τέλος παράθεσης ---

Προφανώς θα έληξε ο λογαριασμός του φίλου στο EB και θα σβήστηκαν

anagnostou1:
θα προσπαθησω συντομα να τα ανεβασω εγω μιας και τα καταβεσα απο την πρωτη μερα που αναρτηθηκαν εδω.Λιγο υπομονη

εοππυ:
τα ανεβασα ξανα.ετοιμα για κατεβασμα

EzeΤΡΟΛ:
.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση