Καλώς ήρθατε στην διαδικτυακή μας κοινότητα.
Εδώ μπορείτε να συζητήσετε και να ενημερωθείτε για θέματα που αφορούν την Πρωτοβάθμια Φροντίδα Υγείας.
Για να συμμετέχετε και να μπορείτε να κατεβάσετε αρχεία και εικόνες που βρίσκονται στα μηνύματα πρέπει να εγγραφείτε.
Η εγγραφή είναι δωρεάν και θα σας αποσταλεί άμεσα ένα e-mail για την ενεργοποίηση της εγγραφής σας.
Εάν δεν το λάβετε σε λίγα λεπτά ελέγξετε το φάκελο ομαδικής αλληλογραφίας ή το φάκελο SPAM ή το φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας καθώς μπορεί να βρεθεί εκεί από λάθος του λογισμικού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
Εάν έχετε ξεχάσει τον κωδικό σας, μπορείτε να ζητήσετε να σας ξανασταλεί από εδώ.
28 Μαρτίου 2024, 11:28:19

Αποστολέας Θέμα: ΕΚΔΟΣΗ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟΥ ΥΓΕΙΑΣ ΑΠΟ ΙΑΤΡΟ ΑΝΕΥ ΕΙΔΚΟΤΗΤΑΣ  (Αναγνώστηκε 6047 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

18 Φεβρουαρίου 2016, 22:35:39
Αναγνώστηκε 6047 φορές
Αποσυνδεδεμένος

ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


Καλησπέρα.Είμαι νέο μέλος και είμαι αγροτικός ιατρός και περιμένω να μπώ στην ειδικότητα.Θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει να μου διευκρινίσει:εάν ένας γιατρός χωρίς ειδικότητα έχει το δικαίωμα βάσει νόμου να εκδίδει πιστοποιητικά υγείας ή να υπογράφει τα γνωστα δελτία των αθλήτων.Η προσωπική μου αίσθηση είναι οτι δεν επιτρέπεται αλλα επειδή η γκρίνια είναι μεγάλη θα ήθελα να μάθω και κάτι πιο σίγουρο.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

18 Φεβρουαρίου 2016, 22:58:20
Απάντηση #1
Αποσυνδεδεμένος

Αρχίατρος

Επώνυμοι
Έψαξες καθόλου τα σχετικά νήματα στο φόρουμ ;

Υπάρχουν αρκετές πληροφορίες για το θέμα, κι αναφέρω κι την δική μου ως αγροτικός.

21 Φεβρουαρίου 2016, 12:40:27
Απάντηση #2
Αποσυνδεδεμένος

Νίκος Κιοσές


Ανάλογα το πιστοποιήτικό αυτά για τις αθλητικές ομάδες δεν αναφέρουν ειδικότητα, άλλα ζητάν ειδικότητα και για άλλα πρέπει να κάνεις σύμβαση με την υπηρεσία που τα ζητάει (πχ για άδεια οδήγησης). Το ερώτημα είναι είσαι σίγουρος ότι χωρίς ειδικότητα μπορείς να πιστοποιήσεις την ικανότητα του εξεταζόμενου.
Παιδιά στο μπροστινό κάθισμα μπορούν να  προκαλέσουν ατυχήματα
Ατυχήματα στο πίσω κάθισμα μπορούν να προκαλέσουν παιδιά.

Λέξεις κλειδιά:
 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
5941 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19 Ιουλίου 2011, 08:17:26
από Argirios Argiriou
22 Απαντήσεις
173605 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21 Ιανουαρίου 2023, 14:17:05
από fanisgp
11 Απαντήσεις
46642 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11 Ιουλίου 2020, 15:02:04
από Αρχίατρος
0 Απαντήσεις
13872 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18 Μαΐου 2021, 18:46:46
από Argirios Argiriou
7 Απαντήσεις
8152 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 4 Ιουλίου 2021, 09:36:14
από Argirios Argiriou