ΠΦΥ -Εκπαίδευση > Συνέδρια - Εκπαιδευτικές συναντήσεις

ΜΕΤΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΓΕΝΙΚΩΝ ΙΑΤΡΩΝ

<< < (2/19) > >>

D-Michalis:
Αγαπητέ Άρη, εκτός από το ΦΕΚ που ορίζει τα σχετικά με την μετεκπαίδευση στους υπερήχους -6 μήνες (δεν το έχω πρόχειρο, αλλά αν δεν το έχεις, μπορώ να σου το βρώ) και το περί διαβητολογίας (1 έτος) προσωπικά δε γνωρίζω άλλο σχετικό κείμενο ΚΕΣΥ ή Νόμου

ΑΡΗΣ:
Σας ευχαριστώ. Είναι και οι λοιμώξεις, απλά έψαχνα να τα βρω αν υπάρχουν κάπου όλα μαζί συγκεντρωμένα.

D-Michalis:
Δεν είναι ορατοί οι σύνδεσμοι (links). Εγγραφή ή ΕίσοδοςΣας ευχαριστώ. Είναι και οι λοιμώξεις, απλά έψαχνα να τα βρω αν υπάρχουν κάπου όλα μαζί συγκεντρωμένα.

--- Τέλος παράθεσης ---

Δίκαιο έχεις. Ίσως και κάποια άλλα που μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή. Αν όμως δεν υπάρχει απόφαση ΚΕΣΥ -που νομίζω δεν υπάρχει- τότε μη τα ψάχνεις όλα μαζί. Δε νομίζω ότι σε νόμο, Π.Δ. ή Υπ. Απόφαση θα τα έβαζαν όλα όσα κατά καιρούς θεσπίστηκαν.

ΑΡΗΣ:
Αν υπάρχει για τους γενικούς γιατρούς , θα υπάρχει και για τις άλλες ειδικότητες οπότε και για τους παθολόγους.
Ευχαριστώ πάντως.

Δ. Κουναλάκης:
Βασικά είναι σκόρπια Άρη γιατί τα περισσότερα δεν αφορούν μόνο τους παθολόγους αλλά και άλλες ειδικότητες. Αντίθετα, στην γενική ιατρική υπάρχει ένα ΦΕΚ αποκλειστικά για την γενική ιατρική και το κοινό για τους υπερήχους.
Επίσης, υπάρχει ΦΕΚ σχετικά με την εξειδίκευση στη ΜΕΘ για την παθολογία.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση